- VERTINI

Цена
€44 48 / 87 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки портфейл от естествена кожа. Портфейла съдържа отделение за банкноти, отделения за карти и лични документи и вътрешенмонетник. Размери: 12 х 9.5 см
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Тъмнокафяв |
| Тип портфейл | Двойно сгъваем |
| Слотове за карти (count) | 8 |
| RFID защита | Да |
| Отделение за монети | Не |
| Прозорче за документ | Да |
| Широчина (mm) | 110 |
| Височина (mm) | 90 |
| Подаръчна кутия | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки портфейл Vertini - тъмно кафяв
Изработен от естествена кожа, този портфейл Vertini съчетава класически стил с ежедневна практичност. Тъмнокафявият му цвят придава нотка на елегантност на всяко облекло.
Ключови Предимства
- Естествена кожа — Издръжлива и старее красиво, осигурявайки премиум усещане.
- RFID защита — Блокира електронно кражба, пазейки картите ви в безопасност.
- Множество слотове за карти — Организирайте до 8 карти с лекота.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Естествена кожа |
| Цвят | Тъмнокафяв |
| Тип портфейл | Двойно сгъваем |
| Слотове за карти | 8 |
| RFID защита | Да |
| Отделение за монети | Не |
| Прозорче за документ | Да |
| Широчина | 110 mm |
| Височина | 90 mm |
| Подаръчна кутия | Да |
Какво има в кутията
- Портфейл Vertini
- Подаръчна кутия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









